Agroturystyka- U Kacpra - zaprasza )))

Kilka słów o N a s

O! To jest bajkowe gospodarstwo, gdzie skały opowiadają swe historie, a pola i lasy tętnią życiem! Kiedy poranek wstaje, ptaki wesoło ćwierkają, witając każdego, kto się obudzi i wyjrzy przez okno albo wyjdzie do ogrodu.

W tym magicznym miejscu mieszkał Kot Kacper, który znał każdy zakątek tego gospodarstwa jak własną kieszeń! Nic nie umknęło jego uwadze. Ale wkrótce dołączył do niego pies Ares – prawdziwy stróż, który pilnował, by żaden pojazd nie przejechał niezauważony! Ares pod okiem Kacpra nauczył się sztuki życzliwości wobec ludzi i otoczenia. Teraz Sara- owczarek przejęła po nich pałeczkę i dzielnie oprowadza i zabawia turystów.

Na tej wsi mieszkają również cztery niesamowite koty -dziadziuś Paletki, 19-letni kot o wyrazistym charakterze, zawsze wyrażający swój humor podczas witania gości!  Cudowna Pola – kotka o niesmowitych umiejętnościach kamuflażu, która rzadko daje się zauważyć naszym gościom.  Jej potomek, Kuba, to najspokojniejszy z leniuszków, który zawsze unika zamieszania i tłumu.

Rok temu  dołączył do tej wesołej rodziny Lary – kotek podrzutek- z charakterem :-)),  który wspólnie z Sarą dba szczególnie o siebie. Czasami jak czegoś potrzebuje,  przypomnia sobie, że nie jest sam i troskliwie zaczyna dbać o tę wspaniałą społeczność. 

X